Facebook Instagram
Zpět na výpis vozů Zpět na výpis vozů

PŘÍVĚS S DVĚMI CENTRÁLNÍMI NÁPRAVAMI

Naše cenaDohodou
Máte zájem? Pošlete nám e-mailvyroba@gts-pce.cz

Základní informace

Barva Stříbrná

Nezávazná poptávka

PODVOZEK - SPECIFIKACE

POPIS:
Rošt a rám: svařený z ocelových plechů a profilů, proti korozi chráněný žárovým pozinkováním, obvodový lem ,,Multilem“ s možností vázání nákladu po 100 mm.

Nápravy: rám je uložen na dvojici náprav prostřednictvím odpružení vzduchovými vaky s přizvedáváním k rampě, nápravy SAF jsou opatřeny kotoučovými brzdami se senzorem opotřebení brzdových destiček!!!

Kola: jsou v jednoduché montáži, ocelová, rozměru 14,00x19,5 s pneumatikami Continental o rozměru 445/45 R 19,5; kola jsou zakryta plastovými blatníky s lapači nečistot.

Podpěry: pro stabilitu při odstavení je přívěs vybaven přední teleskopickou opěrnou teleskopickou nohou JOST a dvojicí mechanických opěr vzadu.

Brzdový systém: WABCO TEBS E, provozní brzda je dvouhadicová, vybavená zařízením EBS a s tažným vozidlem propojena dvojicí spojkových hlavic a elektrickou zástrčkou ISO 7638; parkovací brzda je pružinová.

Připojení: pro připojení k tažnému vozidlu je použita pevná oj s průměrem oka 50 mm.

Elektroinstalace: elektrická instalace vnějšího osvětlení je pro napětí 24V, s krytím nejméně IP 54 a pro spojení s tažným vozidlem vybavena 2 x 7 pólovou zástrčkou nebo 15 pólovou zástrčkou (dle výbavy tažného vozidla); vnější osvětlení je provedeno dle platných zákonných ustanovení a sestává z dvojice 9 – ti funkčních zadních skupinových svítilen, dvou svítilen pro osvětlení tabulky registrační značky, dvojice předních obrysových svítilen, dvojice zadních obrysových svítilen na poddajných konzolách a třemi páry bočních obrysových svítilen.

Příslušenství: • plastové blatníky vč. zástěrek • zábrany proti podjetí hliníkové • reflexní tabule MKD • zakládací klíny s držáky • rolovací dorazy • 2 ks držáků rezervy vč. rezervního kola • klíč na matice kol • 1 ks plastová schránka na nářadí o objemu 200 l, upevněna pod ložnou plochou • zadní zástěrka GTS.

NÁSTAVBA - SPECIFIKACE

Nástavba plachtová s certifikátem EN 12642 XL s nezávislým shrnováním boků plachty a střechy.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu